Děti už pracují na projektech pro lepší Loděnici

Ve středu 24. května se sešla komise složená ze zástupců obce, školy a GZ Media, která z došlých 217 tipů na zlepšení Loděnice vybrala devět témat vhodných pro další rozpracování. Z těchto témat si žáci loděnické základní školy vybrali následovně: PARK (8.A ), SKALKA (8.B a 7.C), ZELENĚJŠÍ A ČISTŠÍ LODĚNICE (7.A) , KAČÁK (7.B a 6.A), KOŠE (6.B).

Jasně se tedy ukázalo, co děti v Loděnici opravdu zajímá. Překvapením bylo, že si nikdo nevybral zvelebení PROSTORU PŘED ŠKOLOU.

Děti mají teď až do konce června čas zpracovat vybraná témata do powerpointových prezentací, které využijí v Den D, až budou své projekty obhajovat před odbornou komisí. Jedinou výjimku má 2.A, která se k překvapení organizátorů naprosto plnohodnotně zapojila do soutěže po boku svých starších spolužáků. Druháci smějí na rozdíl od ostatních vynechat elektronickou prezentaci a mohou představit svůj projekt po svém. Jak jsme se měli možnost dozvědět, na svém projektu SEMÍNKOMAT již s nadšením intenzivně pracují. Mají připravené kresby, přesně vědí, jak bude vypadat, kde bude stát a kdo a za kolik peněz jim ho vyrobí.

Dá se tedy očekávat, že Den D bude více než napínavý a odborná komise nebude mít lehký úkol, až bude rozhodovat o konečném vítězi nebo vítězích projektu, kteří získají podporu GRAMOFONDU a budou moci svůj projekt uskutečnit.

Další informace k projektu budeme až do velkého finále zveřejňovat zde a také na webuFB Lepšího místa.

 

 

Zpátky