Příměstský robotický tábor v Loděnici

Pilotní ročník příměstského robotického tábora se od pondělí 12. do pátku 16. srpna 2019 vždy od 8 do 17 hodin uskuteční v loděnické základní škole. Přihlásit se mohou děti ve věku od 9 do 15 let, přičemž předpokladem pro účast je pouze zájem dítěte. Není potřeba žádné předchozí znalosti.

V případě zájmu je třeba zaslat email na info@gramofond.cz s předmětem PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR a uvést jméno a příjmení dítěte (dětí) a jeho (jejich) věk. Tábor se uskuteční při minimálním počtu 10 účastníků, přičemž je možné otevřít až dvě skupiny po 10 dětech. Následně všichni zájemci obdrží závaznou přihlášku a další informace. Pokud by zájem o tábor překročil možnou kapacitu, rozhoduje pořadí doručení přihlašovacího emailu.

Tábor je návaznou aktivitou GRAMOFONDU, který podporuje kroužky robotiky již v 5 školách na Berounsku. Děti budou pod vedením zkušených lektorů pracovat se stavebnicemi fischertechnik, s elektronickou stavebnicí Voltík, miniroboty Ozobot nebo jednodeskovým počítačem Arduino. Pokročilejší děti mohou vyzkoušet i tablety a programování. Dopoledne budou vyhrazena pro robotiku, zatímco odpoledne se podle počasí uskuteční výlety do okolí, hry na školním hřišti a jiné převážně pohybové aktivity.

Cena za tábor činí 2 400 Kč včetně stravy. V táborovém týdnu bude v provozu školní jídelna, kde se děti budou stravovat (svačina, oběd, odpolední svačina + pitný režim).

 

Zpátky